Co mówią moi klienci?

Pan Krzysztof pojawił się u mnie we wrześniu 2015 roku aby uporządkować moje polisy. Po ich przeanalizowaniu otrzymałem 50% rabatu na jedną a na resztę ulgi w zależności od ilości lat bezszkodowych. Finalnie zaoszczędziłem kilka tysięcy. Jestem zadowolony, ponieważ Pan Krzysztof nie tylko zajmuje się klientem przy zawieraniu polisy, ale także w trakcie jej funkcjonowania. Polecam gorąco.

Pan Mirosław ze Świętochłowic

Z Panem Krzysztofem podpisywałem umowę w roku 2010 a następnie w roku 2015. Uważam, że takie rozwiązania trzeba mieć. W roku 2015 w październiku miałem problem z dealerem samochodów dostawczych i Pan Krzysztof całość pilotował pod kątem przepływu informacji z działem prawnym, co zasługuje na zdecydowaną pochwałę. Mam z nim stały kontakt, jest osobą rzetelną i dotrzymuje słowa. Ja zaufałem mu dwa razy i ani razu się nie zawiodłem, dlatego z czystym sumieniem polecam.

Pan Henryk z Boryczy


Jestem lekarzem. Mój podstawowy problem polegał na tym, że nie posiadałem zabezpieczenia pod kątem własnego życia oraz zdrowia. W moim przypadku jest to ważne z racji wykonywanego zawodu. Mam również świadomość tego, że posiadam rodzinę i moim obowiązkiem jest nie pozostawić ich z przysłowiową kulą u nogi. Kolejnym istotnym elementem, o którym poinformował mnie Pan Krzysztof, była kompleksowa ochrona prawna, co w życiu prywatnym jak i w zawodowym w dzisiejszych czasach jest nieodzowne. Spotkania z Panem Krzysztofem są zawsze rzeczowe i z pełną świadomością mogę potwierdzić jego kompetencje.

Pan Jerzy z Opola

Ze względu na to, że moje kompetencje zawodowe dotyczą relacji klientów z zagranicą, zdaję sobie sprawę, że indywidualna ochrona prawna jest bardzo potrzebna. Widząc jak trudna jest walka o swoje prawa poza granicami Polski, postanowiłam że także chcę posiadać takie rozwiązania choćby po to, aby korzystać z doradztwa prawnego. Pan Krzysztof jest cierpliwy i potrafi sprostać moim wymaganiom. Gorąco polecam.

Pani Katarzyna z Krapkowic


Polisę ochrony prawnej posiadamy już od 2009 roku. Wielokrotnie z niej korzystaliśmy i pomimo, że wolelibyśmy nie korzystać, bardzo nam pomogła. Pana Krzysztofa poznałam w roku 2015, kiedy przejmował opiekę nad nami jako klientami. Mimo sporej odległości pojawił się u nas osobiście aby nanieść drobne zmiany w umowie. Myślę, że mogę go śmiało polecić.

Pani Justyna z Rybnika

Polecam Pana Krzysztofa, ponieważ jawi mi się jako agent z ludzką twarzą. Stara się stać - mimo wszystko - po stronie klienta i do końca wyjaśnia niejasności. Odniosłem wrażenie, że nawet gdy może narazić na szwank nasze relacje, zawsze mówi prawdę. Szanuję takich ludzi.

Pan Marek z Chrząstowic